Kompletná príručka hrania rulety

Kompletná príručka hrania rulety

7 vecí, ktoré musíte vedieť, aby ste vyhrali v rulete

Už vás nebaví hrať a stále prehrávať v kasíne? Spálili ste v hazardnej hre už kopec peňazí? Nerozhodnite sa skončiť so zábavou len preto, že ste v poslednej dobe nemali šťastie. Aj šťastie si viete prikloniť na svoju stranu, nie je to nič zložité. Stačí pri hre dodržiavať pár základných pravidiel a pomer výhier a prehier sa môže nakloniť na vašu stranu.

No aby sme vás nepomýlili, my tu neponúkame žiaden univerzálny návod ako hrať a vyhrať v herni, ani návod na to, ako vyhrať veľké peniaze. Nič také totiž neexistuje. Ak sa však budete držať nižšie uvedených tipov a trikov, určite nebudete zakaždým odchádzať od rulety či stolom s blackjackom s prázdnymi vreckami a začínajúcou depresiou.

Čo robiť, aby ste začali v kasíne aj vyhrávať?

Zvoľte si dobré kasíno!

Hrávajte vždy len v overených licencovaných kasínach, ktoré si dlhodobo udržujú vysoký rating v hodnoteniach profesionálov aj ostatných hráčov. Budete mať tak istotu, že peniaze ktoré vyhráte vám budú aj vyplatené. Nedajte sa zlákať na nové geniálne super kasína s pozlátkom, o ktorých ste doteraz nič nepočuli. Pozerajte tiež na to, ako bezpečne viete previesť peniaze do kasína. Rovnako je dôležité, ako rýchlo vám kasíno vyplatí vaše výhry. Dôležité je aj zistiť, či ruleta online za peniaze sa v kasíne dá hrať vo freespinoch naprázdno aj bez vloženia stávky. Môžete tak iba sledovať série a potom lepšie kombinovať svoje stávky.

Hrajte tú správnu ruletu!

Poznáte definíciu čo je to správna ruleta? Viete ako to myslíme? Nuž jednoducho. Online ruleta má totiž viacero svojich verzií. Európska, Francúzska, Americká a rôzne ďalšie upravené mutácie. Na Americkú radšej zabudnite. Myslím že nemusíme vysvetľovať prečo – na kolese sú až dve políčka s nulami a to rapídne znižuje pravdepodobnosť vašej výhry. Držte sa iba Európskej alebo Francúzskej verzie rulety.

Majte dostatočný bank!

Je úplne jedno aký štýl hry hráte. Mať dostatok žetónov na stole je základom akejkoľvek úspešnej hry. Len tak môžete prežiť aj dlhšiu negatívnu sériu a verte, že ona skôr či neskôr príde. No každá zlá séria sa raz zlomí a ak ju zvládnete, tak aj s minimom prostriedkov dokážete svoj bank zasa pekne naplniť.

Držte sa ruletových systémov!

Mať svoj plán v živote či v hre je vždy dobrá vec. Pri rulete vám ruletové stratégie dávajú aspoň akú-takú istotu, že neprehráte všetko nepremyslenými stávkami hneď na úvod. Ich používanie je síce stále diskutabilné (nikto nedokázal že naozaj fungujú), no ak sa ich budete držať zahráte sa určite dlhšie a možno i niečo vyhráte. Ak sa pri hre rozhodnete že budete niektorú stratégiu či systém používať, držte sa toho a nekombinujte ich navzájom. Len tak budú fungovať správne.

Naučte sa prehrávať!

Prehra je súčasťou každého života a určite skôr či neskôr príde aj v hazardnej hre. No aj prehrávať treba vedieť so cťou. Keď už tá situácia nastane, nechcite prehraté peniaze vyhrať okamžite naspäť. Bolo by to riskantné a na 99 % sa vám to ani nepodarí. Skôr naopak. Prehráte oveľa viac ako ste chceli do hry pôvodne investovať. Radšej si dajte prestávku, vyvetrajte si hlavu vonku, vyspite sa do ďalšieho dňa. Veď aj zajtra bude svietiť slnko a určite sa vám s chladnou hlavou bude dariť pri rulete lepšie.

Naučte sa aj vyhrávať!

Ruleta ako vyhrať? Naučiť sa ju vyhrávať? Už vidím ten váš úškľabok na perách. Možno sa vám to na prvé počutie zdá smiešne, no i vyhrávať treba vedieť. Menšiu či väčšiu výhru si musíte vždy vážiť, iba tak sa naučíte neriskovať v hre zbytočne. Nebuďte nenásytný, ustriehnite si moment, keď je výhra len vaša. Ak sa od vás šťastie začne odvracať, skončite, vstaňte od stola a nepokračujte už ďalej v hre. Veď výhru už máte vo vrecku. Choďte si ju užiť, niečo pekné kúpte sebe či rodine. Potešte sa ňou a nestraťte ju hneď v ten istý večer na inom stole či pri výhernom automate.

Disciplína je základ!

Nie je to prázdna fráza, je to tá najdôležitejšia rada nakoniec. Ak chcete pri hraní hazardných hier aj vyhrávať, musíte byť vždy disciplinovaný. Určite si vlastné limity pre prehru ale aj pre výhru a nikdy ich nenavyšujte počas hry. Akonáhle ich dosiahnete, skončite, inak sa vám matematická výhoda kasína skôr či neskôr vysmeje a vy na to doplatíte ďalšou prehrou. A to by bola škoda.